خانه / مکانیک / پکیج کامل آموزش تعمیرات ECU

پکیج کامل آموزش تعمیرات ECU

پکیج کامل آموزش تعمیرات ECU

پکیج-کامل-آموزش-تعمیرات-ecu

توضیحات:
حرفه تنظیم موتور در صورت داشتن دانش کافی در زمینه برق و الکترونیک خودرو ، یکی از مشاغل پردرآمد محسوب میگردد. یکی از منابع درآمدی این حرفه تعمیر ECU  و عیب یابی مربوط به آن می باشد. در این پکیج  نکات ریز و روشهای عملی تعمیرات  انواع ECU موجود روی خودروهای داخلی (۲۰۶ ، ۴۰۵ ، پارس ، سمند ، پراید و … ) و BSI و BSM گنجانده شده که در قالب ۶۲ صفحه اسکن شده در اختیار شما قرار میگیرد.

این جزوه بطور تخصصی و جامع به ریزه کاریها و روشهای عملی تعمیرات انواع ECU  موجود روی خودروهای داخلی (۲۰۶ ، ۴۰۵ ، پارس ، سمند ، پراید  و … ) و BSI و BSM خودرو ۲۰۶ می پردازد. شامل ۱۹ فایل و پوشه با صدها  صفحه اطلاعات بی نظیرمی باشد و مورد استفاده تعمیرکاران Ecu و تنظیم موتور و همچنین علاقمندان به الکترونیک خودرو است.  روش بی کد کردن پراید ، تعمیرات بوش زانتیا ۱۸۰۰cc و  2000cc ، تعمیرات ای سی یو زیمنس ، بی کد کردن زیمنس ، تعمیرات ای سی یو والو ۲۰۶ ، تعمیر BSI و تعمیر ای سی یو SL96 و … و همچنین تعداد زیادی تصویر رنگی از محتویات این جزوه است.

این جزوه بطور تخصصی و جامع به ریزه کاریها و روشهای عملی تعمیرات انواع ECU موجود روی خودروهای داخلی (۲۰۶ ، ۴۰۵ ، پارس ، سمند ، پراید و … ) و BSI و BSM خود

دانلود فایل

درباره‌ی manager

حتما ببینید

گشتاور هاي لازم در تعميرات خودرو هاي پرايد

گشتاور هاي لازم در تعميرات خودرو هاي پرايد توضیحات: با توجه به اهمیت تعمیرات صحیح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *