توضیحات کامل :

پاورپوینت شبیه ساز پرواز مدیریتی

 

پاورپوینت شبیه ساز پرواز مدیریتی شامل ۴۱ اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

فرض کنید که در یک پروز شش ساعته از ایران به اروپا هستید. همین که هواپیما از زمین بلند شد خلبان پشت بلندگو می‌آید:

سلام من کاپیتان احمدی هستم، و از شما بابت انتخاب پرواز با ما تشکر می‌کنم. خواستم اطلاع دهم که من تازه از مدرسه پرواز فارغ الحصیل شده‌ام، و تمامی دستورالعمل‌ها را هم خوانده‌ام، اما این اولین تجربه من در کاکبیت (محل قرارگیری خلبان در هواپیما) است. پس راحت بنشینید، آرام باشید و از پرواز لذت ببرید، چرا که قرار است در کنار یکدیگر پرواز یاد بگیریم.”

قطعا چنین سناریویی مضحک است. یک خلبان تنها پس از صدها ساعت تمرین در یک شبیه‌ساز پرواز، مجاز به ورود به کاکبیت خواهد شد. سپس ساعات بسیاری را به عنوان کمک خلبانی که در کار با هواپیما کمک می‌کند، طی خواهد کرد.

نتیجه چنین سیستم آموزش و پرورش حساب شده‌ای، یک صنعت با بالاترین درجه از امنیت در مقایسه با هر نوع حمل و نقل دیگر است

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

آموزش پرواز برای مدیران

شبیه‌سازهای پرواز مدیریتی

خلق یک شبیه‌ساز پرواز مدیریتی

زمینه‌های ایجاد یک شبیه ساز پرواز مدیریتی

مدیریت در مقابل یادگیری

طراحی شبیه‌سازهای پرواز مدیریتی به عنوان ابزارهای واسطه

گزارش‌ها

خروجی‌های شبیه‌ساز

یادگیری تیمی

خلاصه

 

عنوان :  شبیه ساز پرواز مدیریتی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : ۴۱

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

شبیه ساز پرواز مدیریتی