توضیحات کامل :

پاورپوینت استرداد مجرمین

 

پاورپوینت استرداد مجرمین شامل ۲۹ اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

استرداد در لغت به معنای باز پس گرفتن،  در خواست بازگردانیدن، بازدهی و پس فرستادن آمده است.

و در اصطلاح حقوقی، به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که برای برگردانیدن بزهکار از کشور محل سکونت به کشور محل وقوع جرم صورت می‌گیرد.

استرداد مجرمین عبارت است از پس گرفتن متهم یا محکوم علیه که پس از ارتکاب جرم و یا قبل از اجرای حکم محکومیت از قلمرو سرزمین محل وقوع جرم خارج شده است.

مادۀ ۱ لایحۀ قانونی استرداد مجرمین مصوب ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۳۹: «در -مواردیکه بین دولت ایران و دولت خارجه قرارداد استرداد منعقد شده باشد استرداد طبق شرایط مذکور در قرارداد به عمل خواهد آمد و چنانچه قراردادی منعقد نشده یا منعقد گردیده حاوی تمام نکات لازم نباشد استرداد طبق مقررات این قانون به شرط معاملۀ متقابل به عمل خواهد آمد.»

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

مبنای استرداد مجرمین

استرداد اجباری و اختیاری

فایدۀ استرداد

شرایط استرداد مجرمین

شروع به جرم

آثار استرداد

پایان

 

عنوان : استرداد مجرمین

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : ۲۹

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

استرداد مجرمین