نقشه های مدار های هیدرولیکی و پنوماتیکی

0


نقشه های مدار های هیدرولیکی و پنوماتیکی

دسته بندي : کتاب » فنی و مهندسی

توضیحات:
نقشه های مدار های هیدرولیکی و پنوماتیکی، در قالب فایل pdf در ۴۲ صفحه.
در این فایل دانلودی شامل نقشه های مدار های هیدرولیکی و پنوماتیکی به صورت دستی و با نرم افزار هستش که به صورت pdf برای دانلود گذاشته شده است.

نقشه های مدار ها هم به صورت دستی و هم با نرم افزار طراحی شده
مدار شمار۱- مدار پنوماتیکی جک یک کاره را طراحی کنید که با زدن یک دگمه حرکت رفت آن انجام گیرد و با برداشتن از روی دگمه برگردد .

مدار شماره ۲- مدار پنوماتیکی جک یک کاره را طراحی کنید که بازدن دو دگمه به صورت همزمان حرکت رفت آن انجام گیرد و با برداشتن دست از روی دگمه یا هر دو دگمه برگردد .

مدار شماره ۳- مدار پنوماتیکی جک یک کاره را طراحی کنید که با زدن یک دگمه حرکت رفت آن انجام گیرد و بازدن دگمه دیگر برگردد .

مدار شماره ۴- مدار شماره ۳ را طوری طراحی کنید که سرعت حرکت رفت قابل تنظیم باشد.

مدار شماره ۵- مدار شماره ۳ را طوری را طراحی کنید که هم سرعت رفت و سرعت برگشت هر دو قابل تنظیم باشد .

مدار شماره ۶- مدار پنوماتیکی جک یک کاره را طراحی کنید که با زدن یک دگمه حرکت رفت آن انجام گیرد و بازدن دگمه دیگر برگردد .
( مدار زیر بار مقاوم نیست)

مدار شماره ۷- مدار ۶ را طوری طراحی کنید که زیر بار مقاوم باشد .

مدار شماره ۸- مدار پنوماتیکی سیلندر دو کاره را طراحی کنید که با استفاده از یک شیر حرکت رفت و برگشت آن فرمان کنترل شود .

مدار شماره ۹- مدار پنوماتیکی سیلندر دو کاره را طراحی کنید که با زدن یک دگمه یا یک پدال حرکت رفت آن انجام گیرد و وقتی به انتهای مسیر خود رسید و با دگمه دیگر برگردد .

مدار شماره ۱۰- مدار پنوماتیکی سیلندر دو کاره را طراحی کنید که با زدن یک دگمه حرکت رفت آن انجام گیرد و وقتی به انتهای مسیر خود رسید خود به خود برگردد .

مدار شماره ۱۱- مدار پنوماتیکی سیلندر دو کاره را طراحی کنید که با زدن یک دگمه حرکت رفت آن انجام گیرد و وقتی مطمعاً به انتهای مسیر خود رسید و با زدن دگمه برگردد

مدار شماره ۱۲- مدار پنوماتیکی سیلندر دو کاره را طراحی کنید که با زدن یک دگمه حرکت رفت آن انجام گیرد و با زدن دگمه دیگر برگردد طوری که حرکت رفت قابل تنظیم باشد .

مدار شماره ۱۳- مدار ۱۲ را طوری طراحی کنید که هم سرعت رفت و هم سرعت برگشت قابل تنظیم باشد .

مدار شماره ۱۴- مدار پنوماتیکی سیلندر دو کاره را طراحی کنید که با زدن یک دگمه و یک اهرم حرکت رفت آن انجام گیرد و وقتی به انتهای مسیر خود رسید و با زدن دگمه ای دیگر برگردد .

مدار شماره ۱۵- مدار پنوماتیکی سیلندر دو کاره را طراحی کنید که با زدن یک دگمه حرکت رفت آن انجام گیرد و وقتی مطمعاً به انتهای مسیر خود رسید و با زدن دگمه برگردد .

مدار شماره ۱۶- مدار پنوماتیکی را طراحی کنید که با زدن یک دگمه حرکت رفت جک دو کاره اول انجام گیرد و وقتی به انتهای مسیر خود رسید جک دو کاره دوم حرکت رفت خود را آغاز نماید وقتی جک دوم به انتهای مسیر خود رسید هر دو با هم بر گردند .

مدار شماره ۱۷- مدار پنوماتیکی سیلندر دو کاره را طراحی کنید که با زدن یک دگمه حرکت رفت آن انجام گیرد و با زدن دگمه دیگر برگردد طوریکه سرعت برگشت سریع تر باشد ( از شیر تخلیه سریع استفاده می شود .)

مدار شماره ۱۸- مدار پنوماتیکی سیلندر دو کاره را طراحی کنید که با زدن یک دگمه حرکت رفت آن انجام گیرد و با زدن دگمه دیگر برگردد . فشار رفت طوری آن نصف فشار برگشت باشد .

مدار شماره ۱۹- مدار هیدرولیکی جک ۲ کاره ای را طراحی که با استفاده از یک شیر حرکت رفت و برگشت آن فرمان داده شود .

مدار شماره ۲۰- مدار ۱۹ را طوری طراحی کنید که سرعت حرکت رفت و سرعت حرکت برگشت قابل تنظیم باشد .

و ….

دسته بندی: کتاب » فنی و مهندسی

تعداد مشاهده: ۱ مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.pdf

فرمت فایل اصلی: pdf

تعداد صفحات: ۴۲

حجم فایل:۲,۰۸۴ کیلوبایت

 قیمت: ۲۵,۰۰۰ تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل

  • راهنمای استفاده:
    این فایل با فرمت pdf هستش که می توان آن را با pdf خوان باز کرد

  • محتوای فایل دانلودی:
    در این فایل دانلودی شامل نقشه های مدار های هیدرولیکی و پنوماتیکی به صورت دستی و با نرم افزار هستش که به صورت pdf برای دانلود گذاشته شده است

  • گالری تصاویر :
    نقشه های مدار های هیدرولیکی و پنوماتیکی نقشه های مدار های هیدرولیکی و پنوماتیکی نقشه های مدار های هیدرولیکی و پنوماتیکیلینک منبع

Leave A Reply

Your email address will not be published.