طرح اختلاط بتن و آزمایشهای کششی، فشاری وخمشی

0


طرح اختلاط بتن و آزمایشهای کششی، فشاری وخمشی

دسته بندي : فنی و مهندسی » عمران

توضیحات:
طرح اختلاط بتن و آزمایشهای کششی ، فشاری وخمشی، در قالب فایل pdf و در ۱۲ صفحه.
بخشی از متن فایل:
طرح اختلاط بتن تا حد ممکن بایستی بر اساس تجربه یا آزمایش روی مصالح مورد استفاده باشد. هنگامی که چنين اطلاعاتی در دسترس نیست روش پیشنهادی ACI می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. این روش یک روش محاسباتی توام با آزمایش می باشد که در آن مقادیر لازم آب ، سیمان ،شن و ماسه جهت ساخت یک متر مکعب بتن تخمین زده می شود. در صورت نبودن اطلاعات تجربی برای تخمین مقادیر مجهول از جداولی که بوسیله ACI ارئه شده استفاده می شود. پس از تعیین مقادیر وزنی اجزا بتن با انجام آزمایش، صحت طرح بررسی و در صورت لزوم اصلاحات مورد نیاز انجام می گیرد.
در این فایل ، قصد د اریم طرح اختلاط نمونه ای به منظور استفاده در ستون بتنی تهیه کنیم. برای این نمونه ، مقاومت نمونه مکعبی (۲۸ روزه) ، ۲۱۰ و اسلامپ ۸ الی ۱۰ مورد نیاز است. بزرگترین بعد دانه های مصرفی ۲۵ ، “۱، وزن مخصوص ظاهری خشک ۲۶۹۴ می باشد دانه های درشت از نوع سنگدانه شکسته هستند .دانسيته سیمان ۳۱۴۰ : DC، دانسيته ويژه ظاهري شن ۲۶۹۴ : EDG، دانسيته ويژه ظاهري ماسه ۲۴۹۰ : ESDمي باشد. دانه ها در حالت خشک شده در هوا هستند. يعني درصد رطوبت شن و ماسه صفر است.

فهرست مطالب:
-طرح اختلاط بتن به روش ACI
-آماده سازی نمونه ها
-آزمایش فشاری بتن
-روش آزمایش
-آزمایش کششی غیر مستقیم موسوم به آزمایش برزیلی
-آزمایش خمشی بتن
-آزمایش تنش-کرنش

دسته بندی: فنی و مهندسی » عمران

تعداد مشاهده: ۱۰ مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.pdf

فرمت فایل اصلی: pdf

تعداد صفحات: ۱۲

حجم فایل:۷۱۶ کیلوبایت

 قیمت: ۵,۰۰۰ تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل

  • راهنمای استفاده:
    در این فایل ، طرح اختلاط بتن برای دستیابی به یک مقاومت مشخصه معین محاسبه و آزمایش های مربوطه روی نمونه های اخذ شده ، انجام گردیده است.

  • محتوای فایل دانلودی:
    ۱۲ صفحه به فرمتpdf

  • گالری تصاویر :
    طرح اختلاط بتن و آزمایشهای کششی ، فشاری وخمشی طرح اختلاط بتن و آزمایشهای کششی ، فشاری وخمشی طرح اختلاط بتن و آزمایشهای کششی ، فشاری وخمشی طرح اختلاط بتن و آزمایشهای کششی ، فشاری وخمشیلینک منبع

Leave A Reply

Your email address will not be published.